Psycholog

Dyrektor

Wojewódzkiego Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży

ogłasza nabór na stanowiska:

Psycholog

Nazwa i adres organizatora:

Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży

Marii Skłodowskiej – Curie 1, 18 – 400 Łomża

tel. Sekretariat 86 216 28 20

Przedmiot naboru:

  1. Stanowisko Psycholog w Wojewódzkim Ośrodku Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży.
  2. Zatrudnienie etat / umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków

Praca z dziećmi i młodzieżą w Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej  dla dzieci i młodzieży.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • dobra organizacja pracy własnej
  • sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • umiejętność pracy w zespole
  • min. 1 rok udokumentowanego doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą
  • doświadczenie w pracy w służbie zdrowia, oświacie lub opiece społecznej

Więcej informacji pod nr telefonu 86 216 28 20

Wymagane dokumenty

  • życiorys (CV)

Dokumenty aplikacyjne można przesyłać drogą e-mailową (na adres: praca@wopitu.pl) lub składać osobiście w Sekretariacie Wojewódzkiego Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień, ul. Marii Skłodowskiej – Curie 1, 18-400 Łomża w godzinach 8:00-15:00

Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone własnoręcznie podpisaną klauzulą.Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

Udostępniający: Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży

Wytwarzający/odpowiadający: Anna Jabłońska

Data wytworzenia: 2022-06-10

Wprowadzający: Anna Sierbińska

Data modyfikacji: 2022-06-14

Opublikował: Anna Sierbińska

Data publikacji: 2022-06-14