Informatyk / Referent ds. rozliczeń z NFZ

Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży zatrudni pracownika na stanowisko Informatyk / Referent ds. rozliczeń z NFZ.

Zakres obowiązków :

  • Administracja sieci komputerowych oraz inne czynności związane z pracą zawodową na stanowisku Informatyka,

  • Współpraca z Narodowym Funduszem Zdrowia, rozliczanie świadczeń opieki zdrowotnej, przygotowywanie i sporządzanie dokumentacji.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie informatyczne

  • Znajomość regulacji prawnych i przepisów w tym znajomość ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych

  • Znajomość systemów i programów informatycznych w służbie zdrowia i innych.

  • Znajomość obsługi portalu potencjału NFZ

  • Techniczna wiedza z budowy komputera i standardowego sprzętu IT (Drukarka, Laptop, urządzenie wielofunkcyjne) oraz działania serwera

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Odpowiedzialność, sumienność, systematyczność

  • Dobre zdolności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Interesującą pracę w świetnej atmosferze i zgranym zespole, możliwość realizowania swoich pomysłów

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień z siedzibą w Łomży przy ul. Rybaki 3, 18-400 Łomża, tel. 86 216 28 20.

  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w Wojewódzkim Ośrodku Profilaktyki i Terapii Uzależnień możliwy jest pod adresem:

  • Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień z siedzibą w Łomży przy ul. Rybaki 3, 18-400 Łomża,

  • e-mail: iod@wopitu.pl.

  1. Pani/Pana dane osobowe określone w przepisach prawa pracy1, będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego2,3. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, w zakresie nie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy, również dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie3, która może zostać odwołana w dowolnym czasie

1 Art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. u. z 2019 r. poz. 1040 ze zm.);

2 Art. 6 ust. 1 lit. b RODO;

3 Art. 9 ust. 1 lit. a RODO, Art. 6 ust. 1 lit a RODO.

  1. Odbiorcami danych osobowych Pani/Pana będą: podmioty świadczące usługę obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora, podmioty świadczące usługi pocztowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa (w tym organy administracji publicznej).

  2. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, a następnie przez okres 5 lat od daty przekazania do archiwum zakładowego lub do czasu cofnięcia przez Panią/Pana zgody i tylko w zakresie w jakim udzielono zgody. Akta osób przyjętych w procesie rekrutacji odkłada się do akt osobowych

  4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  5. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

  6. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne. Konsekwencją niepodania danych osobowych (będących wymogiem ustawowym) będzie brak możliwości wzięcia udziału w procedurze rekrutacji.

  7. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania tzn. żadne decyzje wywołujące wobec osoby skutki prawne lub w podobny sposób na nią istotnie wpływające nie będą oparte wyłącznie na automatycznym przetwarzaniu danych osobowych i nie wiążą się z taką automatycznie podejmowaną decyzją

Udostępniający: Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży

Wytwarzający/odpowiadający: WOPiTU Łomża

Data wytworzenia: 2020-06-01

Wprowadzający: Paweł Gutowski

Data modyfikacji: 2020-06-05

Opublikował: Paweł Gutowski

Data publikacji: 2020-06-01