Pielęgniarki do Zakładu Opiekuńczo Leczniczego oraz do Zakładu Opiekuńczo Leczniczego dla osób wentylowanych mechanicznie

Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży zatrudni pielęgniarki do Zakładu Opiekuńczo Leczniczego oraz do Zakładu Opiekuńczo Leczniczego dla osób wentylowanych mechanicznie.

Kontakt:

Sekretariat – 86 216 28 20, sekretariat@wopitu.pl

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie podstawowych czynności pielęgniarskich.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania:

  • Posiadanie Dyplomu Pielęgniarskiego
  • Aktualne Prawo Wykonywania Zawodu zarejestrowane w OIPiP,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Sumienność, rzetelność

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub umowę zlecenie lub kontrakt
  • Stałą pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole,
  • Satysfakcjonujące warunki zatrudnienia oraz warunki wynagradzania

Udostępniający: Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży

Wytwarzający/odpowiadający: Anna Jabłońska

Data wytworzenia: 2022-06-22

Wprowadzający: Anna Sierbińska

Data modyfikacji: 2022-06-23

Opublikował: Anna Sierbińska

Data publikacji: 2022-06-23